Little Dragon ogłaszają koncert w Warszawie i publikują nową piosenkę!

Little Dragon – szwedzka grupa, której przewodzi wokalistka Yukimi Nagano (znana też z nagrań Gorillaz czy Flume) wydaje nowy singiel „Tongue Kissing” i zapowiada koncert w Polsce! 13 marca zobaczymy ich w klubie Niebo w Warszawie!

Szwedzi to niezmiennie jeden z najfajniejszych zespołów na planecie. Niedawno gościli już w Polsce dając znakomity koncert podczas chorzowskiego Fest Fest. Wiosną jednak fani Little Dragon będą mieli okazję nacieszyć się ich muzyką podczas klubowego występu w Niebie. W ostatnich miesiącach grupa z Göteborga sygnowała znakomite wydawnictwo „Lover Chanting EP”, które potwierdziło świetną formę, do której przywykliśmy wcześniej za sprawą takich albumów jak „Ritual Union”, „Nabuma Rubberband” (nominowany do Grammy) czy „Season High”. „W czasach szaleństwa, tańczmy w imię pokoju i miłości!” – wzywają Szwedzi, którzy w muzycznym świecie cieszą się powszechnym uznaniem.

Wystarczy wspomnieć, że wokal Yukimi słychać w nagraniach takich artystów jak Gorillaz. Flume, Kaytranadą, De La Soul, DJ Shadow, Mac Miller czy ODESZA. Zespół remiksował piosenki Rhye czy Childish Gambino, zaś niedawno ukazał się efekt ich muzycznego spotkania z BadBadNotGood „Tried”. Grupa występowała też na scenie u boku Gorillaz, Tyle The Creator czy Flying Lotus.

Little Dragon właśnie opublikowali też nowy, znakomity singiel „Tongue Kissing”, który wyostrzył apetyty na więcej premierowych nagrań! Koncert w warszawskim Niebie 13 marca jest częścią dużej trasy której kulminacją będzie show w sławnej londyńskiej O2 Brixton Academy.

Bilety na warszawski koncert już dostępne w przedsprzedaży na stronie zespołu: https://little-dragon.net/

Od piątku 25 paźdzernika w ogólnej sprzedaży: Biletomat.pl, Going.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl oraz salony EMPiK.

*źródło: materiały prasowe organizatora