Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Louis The Child coraz bliżej debiutanckiej płyty

 
TAG -->

Producencki duet z Chicago Louis The Child zapowiada debiutancką płytę „Here For Now”, która ukaże się 12 czerwca. Już teraz można posłuchać nowego singla, „Nobody Like You” gdzie gościnnie pojawia się pochodząca z Australii Vera Blue.

Zespół tak opowiada o nowym utworze:

Beat przesiedział rok na naszym komputerze, zanim trafił do właściwego utworu. Kojarzy się nam z kawałkami synth-popowymi, które ukazywał się w 2010 i później, np. CHVRCHES, The Naked And Famous, Passion Pit i tak dalej. Martin z CHVRCHES pomógł nam zresztą przy tekście do tej piosenki, co było super doświadczeniem. Vera Blue wymiotła wokalnie, zakochaliśmy się w tych harmoniach z bridge’a. Mamy nadzieję, że „Nobody Like You” da Wam odrobinę światła i radości w tych ciężkich czasach.

Na debiutancki album Louis The Child trafią także wydane wcześniej single „Little Things” z Quinn XCII i Chelsea Cutler, „Free” z Drew Love, „Every Color” z Foster The People oraz „Don’t Mind”.

Skład Louis The Child tworzą Robby Hauldren i Freddy Kennett.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama