LP prezentuje album „Churches” i nowy utwór „Conversation”

LP, autorka m. in. megahitu „Lost On You”, przedstawia swój szósty album – „Churches”! Przez ostatnie półtora roku, piosenkarka i autorka tekstów, która ma na swoim koncie ponad 2 miliardy streamów, wydała 5 singli pochodzących z nowego krążka. Te zebrały łącznie 80 milionów streamów/odsłon. A to jeszcze nie koniec niespodzianek od artystki. Dzisiaj LP dzieli się z nami także klipem do „Conversation”!

Album „Churches został wyprodukowany przez Mike Del Rio (Kylie Minogue, X Ambassadors, Skylar Grey). Oprócz utworów wyprodukowanych przez Del Rio i Campany, na „Churches” znajdują się także numery produkcji takich artystów jak: Isabella Machine Summers (Florence + The Machine); Lars Stolfer (Health, Local Natives, Cold War Kids); 2-krotny zdobywca nagrody Grammy Dan Wilson (Adele, Pink, Leon Bridges, James Bay) i Dan Nigro (Olivia Rodrigo, Carly Rae Jepsen, Sky Ferreira). Masterem zajęła się wielokrotna zwyciężczyni Grammy Emily Lazar (HAIM, Maggie Rogers, The Killers, Vampire Weekend, Coldplay).

Specjalne wydanie albumu wraz z koszulką do nabycia w salonach Empik i na empik.com!

„Churches” – tracklista:
1. „When We Touch”
2. „Goodbye”
3. „Everybody’s Falling in Love”
4. „The One That You Love”
5. „Rainbow”
6. „One Last Time”
7. „My Body”
8. „Angels”
9. „How Low Can You Go”
10. „Yes”
11. „Conversation”
12. „Safe Here”
13. „Can’t Let You Leave”
14. „Churches”
15. „Poem”

Pierwszy singiel „Churches” – „The One That You Love” osiągnął ponad 24 mln odsłon na YouTube i ponad 21 mln streamów na Spotify, debiutując w telewizyjnym show „Late Night with Seth Meyers”. Drugi singiel – „How Low Can You Go” to ponad 7 mln streamów na Spotify, a także +6,7 mln odsłon na YouTube oraz sukcesy na radiowych listach przebojów. Klip do trzeciego singla „One Last Time”, w którym wystąpiła aktorka, filmowiec i modelka Jaime King, obejrzano ponad 16 mln razy, w Spotify osiągnął 8,9 mln streamów, z czego znaczna ilość pochodziła z Polski. „Goodbye” to natomiast 2,3 mln odsłon na YouTube i 2 miliony streamów na Spotfiy. Najnowszy singiel „Angels” – 1 mln na YouTube i 1,1 mln na Spotify.

LP w przyszłym roku wyruszy także w trasę koncertową. Trasę po Europie obejmującą 30 koncertów, artystka rozpocznie 21 stycznia 2022 r. w O2 Academy w Leeds (Anglia), a zakończy 13 marca w Paryżu w Salle Pleyel. Wtedy LP zawita także do Crocus City Hall w Moskwie, gdzie nagrała swój album „Live in Moscow” przed ponad 6-tysięczną publicznością. Artystka pojawi się także na 3 koncertach w Polsce – w Warszawie (22.02.22), Wrocławiu (25.02.22) i Gdańsku (26.02.2022) – bilety do nabycia tutaj14 kwietnia, LP zagra natomiast w Portland pierwszy koncert w ramach trasy po Ameryce, która obejmuje 29 występów.

LP dzieli się z nami także klipem do najnowszego utworu „Conversation”.

Piosenka została wyprodukowany przez Nate Campany (Tove Lo, K.Flay, Christina Aguillera) i Kyle Shearer (Becky G, Tove Lo, Carly Rae Jepsen), znani jako Valley Girl, a klip wyreżyserował Stephen Schofield.

„Conversation” to utwór o nakłanianiu samej siebie do pozostania w relacji, w której się znajdowałam. O uświadomieniu sobie, że każda ze stron myśli inaczej i o nadziei na to, że dojdzie między nami do rozmowy, która wszystko naprawi. To celebracja uczucia miłości do tej drugiej osoby oraz optymistyczne podejście do sytuacji, które pozwala wierzyć, że rozmowa potrafi zdziałać cuda.

LP