Mad-Music.pl

Lyric video do „Pray For Me” The Weeknd i Kendricka Lamara już dostępne!

Utwór znajdziemy na znakomitej płycie „Black Panther: The Album”!

Zdobywca 12 nagród Grammy Kendrick Lamar oraz producent Anthony „Top Dawg” Tiffith stworzyli soundtrack, który nie tylko świetnie komponuje się z filmem, ale również doskonale sprawdza się jako samodzielne wydawnictwo. Już samo nazwisko Lamar jest gwarancją kreatywności i świeżości, ale na albumie znalazło się miejsce także dla innych uznanych artystów: The Weeknd, Future, 2 Chainz, SZA, ScHoolboy Q; wschodzących gwiazd: SOB X RBE, Mozzy czy Smith oraz artystów z RPA, o których wkrótce na pewno będzie bardzo głośno: Sjava, Babes Wodumo, Yugen Blakrok i Saudi.

Krążek „Black Panther: The Album” drugi tydzień z rzędu zajmuje 1. miejsce na prestiżowej liście Billboard. Singiel promujący ścieżkę dźwiękową, „All The Stars” SZA i Kendricka Lamara, ma ponad 51 MLN wyświetleń na YouTube. Film „Czarna Pantera” na całym świecie obraz zarobił już ponad 700 milionów dolarów.

Album jest dostępny -> https://va.lnk.to/czlOk

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!