Mad-Music.pl

Macklemore i Ryan Lewis wracają z nową piosenką.

Macklemore__Ryan_Lewis_Growing_Up_Sloanes_Song_feat_Ed_Sheeran

Duet Macklemore & Ryan Lewis, czterokrotni laureaci Grammy, po wielu miesiącach powracają z nową piosenką. Utwór nosi tytuł “Growing Up (Sloane’s Song)”, a gościnnie wystąpił w nim Ed Sheeran! Piosenka dedykowana jest córeczce Macklemore’a – Sloane Avy Simone Haggerty.

“Kiedy próbujesz się od czegoś zdystansować, życie podsuwa ci rozmaite sytuacje, zmuszające cię do powrotu. Do ponownego przyjrzenia się, kim jesteś. Tak właśnie narodziła się ta piosenka. Opowiada o tym, co przeszedłem przez ostatni rok” – wyjaśnia Macklemore. “Moja córka Sloane urodziła się dwa miesiące temu. Przyjście dziecka na świat nie da się porównać z niczym. Sloane jest miłością mojego życia. Ta piosenka jest dla niej”.

Macklemore i Ryan Lewis zdobyli światową sławę w 2013 roku za sprawą płyty “The Heist” i pochodzącej z niej piosenki “Thrift Shop”. Album zajął drugie miejsce na “Billboardzie”, singlowa piosenka zawędrowała na szczyt notowania słynnego magazynu.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!