Mad Music Live Session/okładka Szymon Grzybacz

Mad Music Live Session | Szymon Grzybacz

Szymon Grzybacz to wokalista, który skrada serca słuchaczy wyjątkową barwą głosu. Posłuchajcie dwóch utworów, które artysta nagrał w ramach Mad Music Live Session! Będziecie zachwyceni!

Mad Music Live Session/okładka Szymon Grzybacz

Szymon Grzybacz – kim jest?

Szymon Grzybacz – 22-letni autor muzyki oraz tekstów. Z wykształcenia muzyk, realizator dźwięku pochodzący z województwa małopolskiego. W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej – Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie „Must be the music – Tylko Muzyka” wykonując utwór pt. „Your Man” z repertuaru Josha Turnera, trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu „X-Factor”. W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś. 

Co zaśpiewał?

Szymon Grzybacz nagrał dwa utwory – autorski „Malinowy” oraz cover wielkiego hitu Eda Sheeran’a „Photograph”. Filmy powstały w surowym wnętrzu na tle starej, czerwonej cegły oraz w towarzystwie żarówek Edisona, których światło nadaje rustykalnego klimatu.

Szymon Grzybacz – „Photograph” (Ed Sheeran cover)

Szymon Grzybacz – „Malinowy

Szymon Grzybacz  w internecie:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: