Mad-Music.pl

Mała Pomarańcza Fest już 2 czerwca!

“Mała Pomarańcza Fest”, to niezależny Festiwal muzyczny odbywający się w przepięknej aranżacji Żoliborskiego saloniku artystycznego “La Boheme”.

Jeżeli kręcą Was akustyczne brzmienia w niewielkich przestrzeniach, a nie duże sceny na jeszcze większych polach, to jest to pozycja obowiązkowa! Co więcej, “Mała Pomarańcza” w tym roku obchodzi swoje drugie urodziny, a lineup zachwyca!

Już 2 czerwca (sobota) na jednej scenie spotkają się wspaniali, polscy sognwriterzy, a każdy z nich odznacza się totalnie inną energią sceniczną i muzyczną, więc każdy znajdzie sobie coś dla siebie!

Bilety w cenie 20 zł dostępne są na portalu GOOOUT.PL –> https://goout.net/pl/bilety/mala-pomarancza-fest-zagi+suzia+jemelo/ppoc/
Dołącz do wydarzenia na facebooku –> https://www.facebook.com/events/594392580919734/
Wystąpią:

Suzia:

Suzia, czyli Zuzanna Kłosińska – swój projekt rozpoczęła w 2012 roku. Od tamtego czasu pisze, komponuje, śpiewa, występuje na scenach klubowych w całej Polsce. Tworzy muzykę akustyczną, balladową.

W maju 2018 dzięki wsparciu fanów w akcji croudfoundingowej na WSPIERAM.TO https://wspieram.to/suzia_wydaje_ep artystka wypuściła swój debiutancki krążek “Nie dzieje się nic” EP, którego możesz posłuchać online w ulubionym serwisie –> http://smarturl.it/NieDziejeSieNic 

Laureatka nagrody festiwalu FAMA 2015 w kategorii Muzyka, Laureatka nagrody im. Małgosi Zwierzchowskiej w 42. Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA 2017. Poza swoim autorskim projektem, Suzia udziela się również w zespole Kasi Lins (gitara, wokal)

Zagi:

Zagi,  to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów – pisze dla siebie, ale także dla innych artystów. Ma na swoim koncie już 3 albumy, a najnowszego „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland) możesz posłuchać online w ulubionym serwisie –> https://wmg.lnk.to/Zagi

Jej muzyka to bardzo kobiece, pełne uczuć i emocji teksty, ubrane w ciekawe melodie. Zagi nie rozstaje się ze swoimi instrumentami: gitarą i ukulele. Zabiera słuchaczy w podróż przez delikatne, liryczne utwory po odważne, energetyczne brzmienia. Artystka inspiruje się otaczającym ją światem.

Artystka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival 2015, Spring Break 2015, Asymmetry Festiwal 2015, Songwriter Łódź festiwal 2015 oraz 2016, II Czech Ukulele Festiwal 2014, Blues nad Bobrem 2014, Emergenza 2013,  Cały Poznań Ukulele 2017.

Jemelo:

Jemelo to autorski projekt muzyczny Jarosława “Jerry” Chojnackiego. Jego utwory oscylują wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej o mocno grunge-rockowym “podłożu”. Ważną częścią muzyki Jemelo są bardzo charakterystyczne, mocne teksty, w większości napisane w języku polskim.

Pod koniec grudnia 2017 Jemelo wypuścił do Internetu “41 video EP”, mini album live, który w całości dostępny jest do posłuchania na jego kanale youtube:

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama