front

Maleo Reggae Rockers „Wake Up” – premiera

front

Zespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. To już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 5 lat, a siódma samego Darka Malejonka. Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.

Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez Dźwięki i Słowa. Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych. Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwięków ale spójna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na 'setkę’ z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie. Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środków wyrazu dzięki obecności autorów: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła 'Kelnera’ Rozwadowskiego i Marceliny.

Płyta zatytułowana jest: Wake Up. I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggaeowego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno – zimowy czas.

Maleo Reggae Rockers „Wake Up” posłuchać można tutaj: https://UmusicPL.lnk.to/MaZMj

Teledysk do najnowszego singla Maleo Reggae Rockers „Mamy siebie” zobaczyć można tutaj: