Okładka albumu/Materiały prasowe

„Manic” – najnowszy album Halsey już dostępny!

Do sklepów i serwisów cyfrowych trafił wyczekiwany „Manic” – trzeci album Halsey, następca wydanego w 2017 „hopeless fountain kingdom”, które zadebiutowało na szczycie Billboard 200.

Na album trafił m.in. najnowszy singiel „You Should Be Sad”, jak również hity „Without Me” i „Graveyard”. Gościnnie na „Manic” pojawiają się SUGA z BTS, Alanis Morissette oraz Dominic Fike. 25 stycznia Halsey będzie muzycznym gościem „Saturday Night Live” – pierwszym w 2020. Gospodarzem odcinka będzie Adam Driver, nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Historia małżeńska”.

Od 2015 roku Halsey odsłuchano 25 miliarda razy w serwisach cyfrowych, a artystka sprzedała ponad 11 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Grała wyprzedane koncerty na pięciu kontynentach. Była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach m.in. „Rolling Stone”, „Cosmopolitan”, „NYLON”, „Forbes”, „Playboy” i „Billboard”. Debiutowała albumem „BADLANDS” w 2015, który ma status platyny w Stanach. Olbrzymim sukcesem okazał się kolejny krążek, „hopeless fountain kingdom” (2017), który promowały takie hity jak „Now or Never” czy „Bad at Love”.

„Without Me” z płyty „Manic” ma w USA status sześciokrotnej platyny. Za sprawą tej piosenki Halsey stała się pierwszą i jedyną do tej pory wokalistką, która miała co najmniej trzy piosenki w Billboard Hot 100 przez 50 tygodni każda.

Artystka udziela się również w świecie filmu – mogliśmy ją oglądać m.in. w „Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Halsey aktywnie działa na rzecz wspólnoty LGBTQ, za co została doceniona m.in. nagrodą GLAAD.