Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

MaRina prezentuje nowy singiel „Skandal (Odbijam)” ft. Smolasty

 
TAG -->

MaRina nakładem własnej wytwórni MaRina Music przedstawia kolejny singiel promujący jej nadchodzący, trzeci album. Po Kabe i Young Igi, tym razem MaRina podjęła współpracę ze Smolastym,

MaRina ft. Smolasty „Skandal (Odbijam)” to trzeci singiel i teledysk, którymi artystka promuje swój nowy album. Poprzednie dwa single, „News” (https://youtu.be/cYNGlkH9vAo), z udziałem Kabe oraz „Nigdy Więcej” (https://youtu.be/lN_WvURB3mw) z gościnną zwrotką Young Igi spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem i mają już odpowiednio ponad 6,5 i 7,3 mln wyświetleń na YouTube.

MaRina z premedytacją przemyca na polską kobiecą scenę rapową wciąż kontrowersyjny u nas mumble rap, charakteryzujący się celowo trudnym do zrozumienia w pierwszym odsłuchu tekście. Utwór „Skandal (Odbijam)” opowiada o odcięciu się artystki od toksycznych relacji z przeszłości. Zdarza się, że media plotkarskie usiłują ją uwikłać w clickbaitowe tytuły, mające na celu promocję innych kosztem MaRiny. „Skandal (Odbijam)” jest jedynym komentarzem artystki w kwestii tych doniesień medialnych. Jak podkreśla w refrenie utworu, jej reakcja na takie działania jest jednoznaczna: „Odbijam, nie chcę dram”.

W teledysku MaRina i Smolasty odgrywają rolę pary kanciarzy dokonujących podmiany walizek, przejmując pieniądze z ustawionej, nielegalnej walki. Fabuła teledysku jest kolejną „gangsterską historią” w klipie MaRiny, po „News” z udziałem Kabe.

Autorami utworu „Skandal (Odbijam)” są: MaRina, Smolasty, SquidBits, Gverilla, Jeremi Sikorski, Wojciech Olejarz oraz Mikołaj Trybulec. Za mix, mastering i koprodukcję odpowiada Marek Walaszek (Addicted To Music Studio). Dystrybucją i promocją cyfrową muzyki zajęła się firma e-Muzyka. Premiera utworu i teledysku odbyła się 30 listopada 2020

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama