MARINA UJAWNIA NOWY SINGIEL „ORANGE TREES”

MARINA zaprezentowała nowy singiel promujący jej czwarty album, „Love + Fear”. Premiera płyty już 26-ego kwietnia.

Piosenka nosi tytuł „Orange Trees” i pochodzi z delikatniejszej części projektu – „Love„. Za produkcję odpowiada Oscar Gorres, który współpracował między innymi z Britney Spears, Taylor Swift oraz Maroon 5.  Utwór opowiada napisany o greckiej wyspie Lefkada, z której pochodzi artystka wraz z rodziną, ponieważ ta daje jej poczucie prawdziwej siebie. W poście na Instagramie, Marina zgłębiła dlaczego postanowiła napisać o tym właśnie miejscu:

Lefkada jest moim ulubionym miejscem na świecie… Zawsze czuję się tam spokojna. Tak jakby moje ciało/moja biologia rozpoznawały, że jestem w domu.

W związku z tym, artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Z tego też powodu, teledysk nakręcono w Meksyku, w pięknych okolicznościach przyrody. Za reżyserię odpowiada laureatka nagrody Grammy Sophie Muller.

Podczas czteroletniej przerwy Marina oddała się samorefleksji i stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne. Artystka wróciła także na studia, gdzie zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Dzięki temu zamierza ona brać udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach na temat relacji społecznych.

Marina niebawem pojawi się na specjalnym, jednorazowym evencie w The School of Life. W ramach Life Lessons artystka będzie rozmawiać z psycholog kliniczną Tanyą Byron na temat pracy nad nową płytą i tego jak pomogła ona w refleksji nad doświadczeniami życiowymi. Spotkanie zapowiedziane jest na 5 kwietnia w The Emmanuel Centre.

Jak podoba Wam się spokojniejsza Marina? Czy „Orange Trees” możemy nazwać pierwszą piosenką lata?