Mad-Music.pl

MARINA UJAWNIA NOWY SINGIEL “ORANGE TREES”

MARINA zaprezentowała nowy singiel promujący jej czwarty album, “Love + Fear”. Premiera płyty już 26-ego kwietnia.

Piosenka nosi tytuł “Orange Trees” i pochodzi z delikatniejszej części projektu – “Love“. Za produkcję odpowiada Oscar Gorres, który współpracował między innymi z Britney Spears, Taylor Swift oraz Maroon 5.  Utwór opowiada napisany o greckiej wyspie Lefkada, z której pochodzi artystka wraz z rodziną, ponieważ ta daje jej poczucie prawdziwej siebie. W poście na Instagramie, Marina zgłębiła dlaczego postanowiła napisać o tym właśnie miejscu:

Lefkada jest moim ulubionym miejscem na świecie… Zawsze czuję się tam spokojna. Tak jakby moje ciało/moja biologia rozpoznawały, że jestem w domu.

W związku z tym, artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Z tego też powodu, teledysk nakręcono w Meksyku, w pięknych okolicznościach przyrody. Za reżyserię odpowiada laureatka nagrody Grammy Sophie Muller.

Podczas czteroletniej przerwy Marina oddała się samorefleksji i stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne. Artystka wróciła także na studia, gdzie zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Dzięki temu zamierza ona brać udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach na temat relacji społecznych.

Marina niebawem pojawi się na specjalnym, jednorazowym evencie w The School of Life. W ramach Life Lessons artystka będzie rozmawiać z psycholog kliniczną Tanyą Byron na temat pracy nad nową płytą i tego jak pomogła ona w refleksji nad doświadczeniami życiowymi. Spotkanie zapowiedziane jest na 5 kwietnia w The Emmanuel Centre.

Jak podoba Wam się spokojniejsza Marina? Czy “Orange Trees” możemy nazwać pierwszą piosenką lata?

Beata Siemaszko

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama