MARINA ZAPOWIADA NOWY ALBUM, LOVE + FEAR

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy pierwszy singiel z nachodzącego albumu MARINY, a dziś znamy już tytuł i datę premiery.

LOVE + FEAR, bo taką nazwę nosi płyta, jest zestawem dwóch krążków składających się z 8 piosenek. Co znaczy, że otrzymamy aż 16 piosenek (!!!): 8 na Miłości i 8 na Strachu. Premiera już 26ego kwietnia.

Na swoim Instagramie, Marina zdradziła kilka informacji na temat uworów. Zbierzemy je tutaj dla was. Słowami autorki: dźwieki albumu są proste, bezpośrednie, przestronne i świeże, ponieważ czuje się ona bardzo spokojna i chce uprościć/zminimalizować swój image. Dowiedzieliśmy się także, o czym są opowiadają niektóre piosenki. To Be Human” nawiązuje do polityki; „Orange Trees” opowiada o greckiej wyspie, z której pochodzi autorka; a „Karma” zwraca uwagę na ruchy #metoo i #timesup w branży muzycznej i filmowej.

Pełna tracklista albumu:

1. Handmade Heaven
2. Superstar
3. Orange Trees
4. Baby (with Clean Bandit)
5. Enjoy Your Life
6. True
7. To Be Human
8. End of the Earth
9. Believe in Love
10. Life Is Strange
11. You
12. Karma
13. Emotional Machine
14. Too Afraid
15. No More Suckers
16. Soft To Be Strong

Polecamy wysłuchanie najnowszego singla Mariny, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, ale także zwrócenie uwagi na materiał z ubiegłych lat. Zbliża się trasa koncertowa, a wszyscy wiemy, że hity nie odchodzą w niepamięć. Na razie ogłoszona została Ameryka Północna oraz Wielka Brytania lecz według artystki możemy spodziewać się trasy Europejskiej. Odwiedzajcie nas, na pewno będziemy o tym pisać.