Fot. materiały prasowe

Mateusz Golicki prezentuje debiutancki singiel

W sobotę 25 stycznia do serwisów cyfrowych trafił debiutancki singiel Mateusza Golickigo zatytułowany „Twój”. Uczestnik 2. edycji „The Voice Kids” po programie nie zwolnił tempa i konsekwentnie rozwijał się tanecznie i wokalnie, czego efekty możemy już podziwiać.

„Twój” to popowy, nowoczesny utwór w młodzieżowym stylu. Taneczny wideoklip został zrealizowany w industrialnych przestrzeniach i wypełniony jest ogromną dawką energii oraz tańca. Reżyserem wideoklipu jest Piotr Smoleński, który współpracował wcześniej między innymi z Cleo.

Mateusz to młody artysta z wielkim potencjałem. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął już w przedszkolu. Był uczestnikiem programu muzycznego TVP „Hit Hit Hurra!” oraz wspomnianej 2. edycji „The Voice Kids”, w której wybrał drużynę Tomsona i Barona. Swoim brawurowym wykonaniem hitu Michała Szczygła „Nic tu po mnie” zawładnął sercami nastoletnich fanek i tym samym utorował sobie drogę aż do bitew. Golicki interesuje się sportem i z sukcesami trenuje pływanie. Atrakcyjny wygląd, doskonałe umiejętności taneczne i świetny głos to cechy, które sprawią, że o Mateuszu wkrótce będzie bardzo głośno.