Maya Krav z Mikołajską wydają nowy singiel “Comfort Zone”!

Maya Krav z Mikołajską rozpoczynają lato swoim pierwszym wspólnym singlem pt. “Comfort Zone”! Klubowy bit wraz z wyjątkowym sensualnym głosem Mikołajskiej, sprawdzi się idealnie na relaksujące wieczory oraz do podróży autem. Czy można go już posłuchać? Od 1 czerwca jest dostępny na każdej platformie streamingowej!

Maya Krav & Mikołajska, czyli połączenie turbo elektroniki z alternatywą oraz delikatnym głosem zabarwionym stylem Billie Eilish. Niegdyś rywalizowały ze sobą w konkursie Stage4YOU, a teraz razem wchodzą na polską scenę muzyczną!

Na co dzień Mikołajska prowadzi solową karierę pod pseudonimem SAMARA oraz działa w zespole Other Minds. Wokalistka została dostrzeżona przez Netflix Polska, dzięki czemu jej głos można było usłyszeć w zwiastunie serialu “Emily w Paryżu”, a także występowała z Urbański Orkiestra podczas Festiwalu Himilsbacha!

Zaś energiczne bity Mai można było usłyszeć, m.in. przed koncertem sanah, na Juwenaliach w całej Polsce, na festiwalu we Francji oraz na FEST Festivalu 2022. Brokatowa solistka pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert to imprezowe turbo SHOW!

Pierwsze efekty ich współpracy można było usłyszeć wiosną 2021, gdy cekinowa producentka wydała remix do singla „Bad Habits” zespołu Other Minds. Teraz z Mikołajską jest gotowa wydać wspólny autorski utwór. Tym samym duet pokazuje, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiły się nowe nazwiska, o których zaczyna być głośno.

“Comfort Zone” to piosenka skierowana do osoby, przy której człowiek czuje się spokojnie, będącą jego bezpieczną przestrzenią.