Mad-Music.pl
Michael Kiwanuka wystąpi po raz pierwszy w Polsce!

Michael Kiwanuka wystąpi po raz pierwszy w Polsce!

Już z nowym albumem i to w dodatku ocenianym jako jedna z najlepszych płyt 2016 roku trafi na Open’er MICHAEL KIWANUKA.

“Love & Hate”, klasycznie soulowa i po prostu piękna płyta, to album, którym zachwycała się sama Adele.

Będzie to pierwszy koncert Kiwanuki w Polsce!

Michael Kiwanuka

„Love & Hate” ukazała się 27 maja, to druga płyta w dyskografii brytyjskiego artysty! Materiał został nagrany w Los Angeles, a za brzmienie odpowiedzialni są Brian Joseph Burton AKA Danger Mouse oraz młody brytyjski producent – Inflo. W dobie królowania singli „Love & Hate” to płyta, której zdecydowanie trzeba posłuchać w całości! Już pierwszy zwiastun albumu – „Black Man In A White World” mocno odwołujący się do dokonań Billa Withersa czy Otisa Redinga, skutecznie zaostrza apetyt na więcej. Utwór został pięknie zobrazowany biało-czarnym teledyskiem, który nakręcił  japoński reżyser Hiro Murai, współpracujący wcześniej z Flying Lotus i Earl Swearshirt.

Niezwykle ambitna i szczera płyta „Love & Hate” z jednej strony mogłaby być zapomnianą, dopiero co odkrytą perełką  z lat 70-tych, a z drugiej jest jak ponadczasowy klasyk, który nigdy się nie zestarzeje!

„Zawsze chciałem nagrać album, który brzmiałby dokładnie tak jak ten. Praca z Danger Mouse i Inflo umożliwiła mi znalezienie brzmienia, którego szukałem. Mam nadzieje, że to dopiero początek.” – mówi o pracy nad płytą Michael Kiwanuka.

Michael Kiwanuka – Black Man In A White World

Michael Kiwanuka – Love & Hate

 

Michael Kiwanuka – Cold Little Heart (Live Session Video)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama