Mad-Music.pl

Michał Szczygieł z „The Voice of Poland” podbija internet!

Ma 18 lat(rocznik 1999). Pochodzi z Nowej Wsi, koło Krynicy Zdrój. W dzieciństwie trenował piłkę nożną, z czasem muzyka zepchnęła treningi na dalszy plan.

Michał wychował się na polskim rapie: “To on skradł mi serce gdy byłem jeszcze w podstawówce, zakochanie trwa do teraz“.

Rok temu podczas podróży do Warszawy z koleżanką, postanowili sprawdzić jak  wygląda precasting do talent show. Padło na The Voice of Poland. “Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą VOP8, a teraz wydaję swój singiel” – opowiada Michał.

7 marca premierę miał jego pierwszy singiel “Nic tu po mnie”. Utwór, który wykonał podczas finału VOP ma już 2 mln wyświetleń na YT a oficjalny teledysk ponad pół miliona!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama