Mad-Music.pl

Michał Szpak prezentuje klip do drugiego singla z nowej płyty. Obejrzyj „King Of The Season”

 
TAG -->

„King Of The Season” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Michała Szpaka. Utwór miał swoją premierę pod koniec maja, dziś Michał prezentuje klip do piosenki:

Pierwszy singiel z nowego materiału Michała Szpaka „Don’t Poison Your Heart” miał swoją premierę pod koniec listopada zeszłego roku, stając się hitem w krótkim czasie po premierze.

Singiel “King Of The Season” to nowoczesny kawałek, stylistycznie stanowiący połączenie rocka, bluesa i popu. Tekst piosenki jest o próżnych, chciwych narcystycznych ludziach, którzy kiedy mija ich „pięć minut”, okazuje się że są samotni i w efekcie przegrani. Są królami jednego sezonu. Twórcami piosenki są Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, stojący też za sukcesem pierwszego albumu Michał Szpaka – „Byle być sobą”, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał status platynowej płyty, a pochodzący z niego utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem.

Nowy krążek Michała Szpaka jest zdecydowanie jedną z najbardziej oczekiwanych płyt w Polsce w 2018 roku. Album ukaże się we wrześniu 2018.

Karolina Kosiba

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama