Michele Morrone śpiewa o miłości. Premiera nowego singla i sequela „365 dni”

Michele Morrone przedstawia nowy singiel zatytułowany „Another Day”. Piękna, fortepianowa ballada zapowiada drugi album wokalisty, który planowany jest na jesień tego roku. Wydanie piosenki zbiega się w czasie z premierą filmu „365 dni: Ten dzień”, który od 27 kwietnia można oglądać na platformie Netflix.

W poruszającym, emocjonalnym utworze „Another Day” Włoch opowiada o doskonałej miłości, która na jego oczach rozpada się kawałek po kawałku aż zostaje tylko gorycz, rozczarowanie i pragnienie powrotu do wcześniejszych dni.

Dwa lata temu Michele Morrone zdobył światowy rozgłos za sprawą głównej roli w erotycznym filmie „365 dni”, gdzie – ku zachwytom głównie żeńskiej publiczności – wcielił się w rolę ponętnego mafioza imieniem Massimo Torricelli. W tym samym czasie utalentowany artysta z Mediolanu zaprezentował swój talent muzyczny, wydając debiutancki album „Dark Room”. Z wydawnictwa pochodziły świetnie przyjęte single „Hard For Me”, „Feel It” i „Watch Me Burn”, które przyczyniły się do wielkiej popularności filmu, pełniąc rolę nieoficjalnego soundtracku. Płyta ostatecznie wygenerowała ponad pół miliarda streamów. Teraz Michele Morrone szykuje się do kolejnego rozdziału w karierze, prezentując „Another Day”.

Rok temu fani poznali pierwszą zapowiedź nadchodzącej płyty w postaci pełnego pasji utworu „Beautiful”. Cały album ma ukazać się po wakacjach.