MIGAWKA ’19 – nowa trasa Meli Koteluk

Po jesienno-zimowej premierowej odsłonie Migawki na żywo Mela Koteluk powraca z wiosenną trasą koncertową.  Melę będzie można usłyszeć w siedmiu miastach zarówno na koncertach klubowych, jak i na dwóch festiwalach:

16.03 / Kraków / Klub Studio

7.04 / Gdańsk / Stary Maneż

14.04 / Katowice / MCK

26.04 / Warszawa / Klub Stodoła

27.07 / Poznań / Enea Spring Break

28.04 / Łódź / Klub Wytwórnia

2.05 / Wrocław / 3-Majówka


Migawka ukazała się 9 listopada 2018 i jest trzecim albumem w dorobku artystki. Piosenki, które znalazły się na albumie opowiadają o miłości, wolności i śmierci. Wszystkie teksty napisała sama mela, a płytę wyprodukował Marek Dziedzic. Wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie  432 herców.  Częstotliwość jest charakterystyczna dla dźwięków natury – szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. Mela nie bez powodu umieściła na płycie tyle odniesień do przyrody, jest to jej największa inspiracja do tworzenia.

Można powiedzieć, że to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy. – mówi o Migawce Mela.

 

Następny
Quiet Quirks