Mad-Music.pl

MIHAIL – pop na najwyższym poziomie! Sprawdź koniecznie!

Mihail to rosyjski wokalista, który czaruje pięknym, wszechstronnym, lekko zachrypniętym głosem. Podobnie jest w jego najnowszym utworze „Who Are You”, który obecnie podbija listy przebojów w Rumunii: od 3 tygodni jest #1 na Airplay Chart!

Teledysk w serwisie YouTube obejrzało już ponad 13 mln osób! Utwór opowiada o próbach odkrycia i ujawnienia innym swojego prawdziwego „ja”. To chwytliwa równowaga między komercyjnym brzmieniem a nieoczekiwanym dźwiękiem z głębszym przesłaniem.

 

Warto wspomnieć, że pochodzący z Rosji Mihail studiował na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Rozpoczął wtedy projekt o nazwie „I had a dream”.  W tym czasie Mihail fotografował bezdomnych ludzi na ulicach Krakowa, spisywał ich smutne historie. Często zabierał ich do swojego studia by ich nakarmić, ogrzać czy poratować pieniędzmi. Zdjęcia, które zrobił w tym czasie były wystawione w rumuńskim mieście Kluż.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama