Mad-Music.pl

Mikromusic prezentuje piękną płytę na jesiennie wieczory

Mikromusic-matki-zony_male

Mikromusic prezentuje piękną płytę na jesiennie wieczory

Nadeszła jesień. Pora roku, o której połączenie trip hopu i jazzu, jakie proponuje wrocławska grupa Mikromusic, smakuje wyjątkowo. Właśnie niemal równo z początkiem jesieni, odbyła się premiera piątej studyjnej płyty Natalii Grosiak i kolegów, zatytułowanej “Matka i żony”. W sieci jest już kolejna promująca ją piosenka.

Pięknie leniwie snująca się kompozycja “Bezwładnie”, ze słowami i muzyką Natalii Grosiak, zwiastuje piąty album Mikromusic. Natalia dzieli w niej wokal zeSkubasem. Teledysk do utworu zrealizowali Katia Priwieziencew i GrzegorzHartfiel (odpowiednio, reżyser i operator).

Płytę “Matka i żony” wyprodukował gitarzysta Mikromusic, DawidKorbaczyński. Wypełniło ją 11 piosenek. Nie wszystkie są melancholijne i liryczne. Słychać też w nich sporą energię (np. “Matka Teresa”), z jakiej Mikromusic słynie podczas koncertów. W tekstach Natalia Grosiak tym razem więcej mówi o sobie, jednocześnie inspirując się historiami innych kobiet.

Mikromusic_matka_i_zony_male

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!