Mad-Music.pl

Miłosz Skibiński – Na Nowo

Miłosz Skibiński – wokalista, kompozytor, autor tekstów. 3 listopada 2017 r. zaprezentował nam swój najnowszy singiel i teledysk pt. „Na nowo”.

Autorem tekstu jest Miłosz, muzykę skomponował Emilian Waluchowski.

Słowa piosenki są zainspirowane burzą uczuć, które towarzyszą parze kochanków. Piosenka opowiada o trudnym i skomplikowanym związku, którego starają się bronić przed trudnościami i szarością życia

Miłosz swoją przygodę muzyczną zaczął od uczestniczenia w projektach muzycznych swojego ojca Dariusza Skibińskiego, lidera zespołu Garash. To od swojego ojca, aktora i wokalisty odziedziczył w swoim DNA pasję i miłość do muzyki. To z nim w 2016 r. dostał się do półfinału programu „Must Be The Music”, gdzie występ był bardzo dobrze skomentowany przez jurorów programu i otrzymał sakramentalne 4xTAK.

Artysta nie tylko śpiewa, ale również pisze teksty piosenek, sam komponuje, gra na gitarze klasycznej i basowej. Jego inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu.

W roku 2017 z singlem pt.” Zatańczmy” Miłosz zaczął swoja karierę solową.

W teledysku promującym singiel, główna rolę zagrała Edyta Herbuś oraz najlepsi tancerze ze szkoły tanecznej Egurroli.

Emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawia że Miłosz stara się pisać teksty i tworzyć muzykę, która dotyka serc słuchaczy i na długo pozostaje w ich umysłach.

Nowoczesna, popowa kompozycja singla łączy w sobie brzmienia znane z światowych przebojów z alternatywnym zacięciem muzyku electro.

Przypominanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Miłosza. 

Nad teledyskiem dla Miłosza pracowało pomorskie studio filmowe Mental Fly Production.

Autorem scenariusza i zjawiskowego obrazu jest Michał Grzyb, utalentowany reżyser i twórca filmowy, lider i założyciel grupy artystycznej Mental Fly, producentem Anna Czarnowska,

Malownicze scenerie Trójmiasta są w nim nie tylko tłem dla romantycznych chwil pary kochanków – są przede wszystkim areną dla metaforycznego ukazania różnych faz trudnego związku uczuciowego, gdzie miłość i nienawiść dzieli cienka granica.

Miejsca gdzie musimy spytać, czy prawdziwa miłość nie odbierze nam wolności?

W teledysku główne role zagrali: gwiazda Instagrama Weronika Bielik i Michał Lembicz finalista konkursu Mister Polski. W klipie zobaczymy też najmłodszego kierowcę wyczynowego Jasia Borawskiego. Za stylizację ubiorów odpowiedzialny był Michał Starost.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!