Mini recenzja: Krafcy – Psycho

INFO:

Artysta: Krafcy
Tytuł: Psycho
Premiera: 24 lutego 2015
Gatunek: Rock, Pop

OPIS:

Dużo się słyszy o tym jak zagraniczni artyści wydają nowe single w wersji fizycznej. W Polsce jest to raczej niespotykane. A jednak!

Krafcy to powstały w 1997 roku rockowy zespół z Bochni. Początkowo znany jako LENIWI KRAFCY. Na swoim koncie mają już kilka demo EP oraz debiutancki album „eF” z 2011, który w całości sfinansowali fani bandu zbierając pieniądze na stronie Megatotal.pl. Po dołączeniu do składu nowego wokalisty – Łukasza Szczepanika zespół zaczął pracę nad drugim wydawnictwem. Zapowiedzią płyty jest singiel „Psycho„, który został wydany w wersji fizycznej.

foto_krafcy_1

Na CD znajdziemy dwie piosenki, ich remixy oraz teledysk do singla tytułowego. „Psycho” oraz „Casting” to energiczne połączenie gitarowych brzmień, świetnej melodii, zawodowego wokalu oraz niebanalnego tekstu. Obydwie piosenki to idealne propozycje dla wielbicieli rocka. Jak wspomniałem powyżej na krążku znajdują się też dwa remixy do wcześniejszych utworów. Ta część płyty powinna spodobać się szczególnie osobom lubiącym muzykę elektroniczną, którą w tym przypadku szczególnie słychać w znakomitym mixie „Casting„.

Mam na prawdę szczerą nadzieje, że maxi singiel Krafców będzie rewolucją na Polskim rynku muzycznym oraz inspiracją dla innych artystów do wydawania singli w wersji fizycznej. Myślę że zespół zyska dzięki temu wydawnictwu większy rozgłos na który jak najbardziej zasługuje.

przod

 

MOJA OCENA:

[yasr_overall_rating size=”large”]

OCENA CZYTELNIKÓW:

[yasr_visitor_votes size=”large”]