„Me Minus You” – wakacyjny hit od Jerome Price – brytyjskiego objawienia sceny klubowej

Jerome Price_Me Minus You (Artwork)

Jerome Price, uznawany za jeden z najciekawszych młodych brytyjskich talentów, debiutuje singlem „Me Minus You”, który pretenduje do miana hymnu tegorocznych wakacji.  Zaraźliwie chwytliwy utwór z gatunku energetycznego deep house jest już dostępny w serwisach cyfrowych pod TYM LINKIEM.

Zdjęcia do oficjalnego teledysku (zobacz TUTAJ) nakręcono w Los Angeles z gościnnym udziałem gwiazd YouTube’a Dytto and RainO, znanych ze swojego freestyle’owego tańca. Niesamowite ruchy Dytto zaintrygowały samą Ellen DeGeneres, która zaprosiła tancerkę na występ do swojego show.

Kariera muzyczna Jeromego Price’a zaczęła nabierać rozpędu po świetnych remiksach popularnych utworów w tym „Boom” Major Lazer, który zdobył uznanie fanów, krytyków a nawet przedstawicieli samego Diplo. Jerome Price  to młody wizjoner, który jest na drodze do skradnięcia serc krytyków i mainstreamowej publiczności. Brytyjski DJ i producent organicznie buduje swoją undergroundową sławę odkąd rzucił studia na rzecz pełnowymiarowej kariery muzycznej w 2013 roku.