Fot. Materiały prasowe

MØJI (Chillwagon) w duecie z Natalią Moskal prezentują utwór „Never Forget”

Współpraca obojga artystów rozpoczęła się już w ubiegłym roku. Wspólnie stworzyli cover najpopularniejszej w 2019 piosenki we Włoszech – “Soldi” Mahmooda. Møji (Adam Łukasiewicz)  stworzył do niej swoją aranżację.  Kolejnym włoskim coverem nad jakim wspólnie pracowali był utwór „Calipso”. Obecnie pracują wspólnie nad autorskimi utworami na nowy album Natalii. Co ciekawe, gdy Møji zaproponował Natalii nagranie wspólnego utworu, sam zdecydował się na nim również zaśpiewać.  

Natalia ma na swoim koncie album „Songs of Myself” i EP-kę „Bunt Młodości” a Møji znany jest wielu odbiorcom jako znakomity producent związany ze studiem i projektem Chillwagon, założonym przez Borixona. W skład Chillwagon aktualnie wchodzą Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry. 

Współpracujemy ze sobą od ponad roku. Poznaliśmy się dzięki chłopakom z Mind Productions na planie zdjęciowym do teledysku “Miłość”. Mamy już sporo nowych autorskich utworów, które czekają tylko na publikację. Nie wiedziałam, że Adam również śpiewa. Wysłał mi demo swojej piosenki, która spodobała mi się tak, jak chyba jeszcze żaden numer. Nagrałam swoją zwrotkę i tak powstało “Never Forget tak o genezie powstania utworu mówi Natalia Moskal

Zdecydowaliśmy się ją opublikować bez czekania, bez nadmiernych promocyjnych zabiegów… Jest to utwór, który powstał z zajawki, dla przyjemności. Utwór o autentycznych przeżyciach, nieudanych związkach. Według mnie z tej piosenki bije niesamowita uczciwość, ale też sensualność i wrażliwość. Cieszę się, że nagraliśmy ten utwórdodaje artystka

Natalia Moskal to wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Tworzy muzykę pop, ale lubi eksperymentować również z innymi gatunkami takimi, jak muzyka elektroniczna, r’n’b, a nawet poezja śpiewana. Ceni różnorodność w sztuce i zawsze podkreśla, że ​​kontrasty są w sztuce zaletą.

W listopadzie 2019 r. Natalia wydała swój pierwszy singiel po włosku „(Im)perfetta”. Jej debiut na rynku włoskim został niezwykle dobrze przyjęty. Singiel jest emitowany w 67 stacjach radiowych w całych Włoszech, został sklasyfikowany jako jeden ze 100 najczęściej emitowanych niezależnych piosenek we Włoszech. Teledysk do „(Im)perfetta” miał ekskluzywną premierę na SkyTG24, jednym z największych mediów internetowych w kraju. Singiel ten został wydany w dwóch innych językach – angielskim i polskim.

Adam Łukasiewicz czyli Møji zaczał swoją przygodę z muzyką 7 lat temu.

Jego wspólpraca z  Chillwagon zaczęla się kawałka z Qrym pt. „Kwit”.  Inspiracje muzyczne czerpie z różnych gatunków muzyki, w głównej mierze jest to szeroko pojęta elektronika (ZHU, Skrillex, Diplo).

Jego ulubionym gatunkiem jest future bass, dzięki któremu osiągnął sukcesy w postaci wygranych konkursów na remixy organizowane na arenie międzynarodowej. Wśród najpopularniejszych utworów Chillwagon można wymienić m.in.

„Kwit”, który osiągnął już ponad 16 milionów wyświetleń w serwisie Youtube czy „@” – z wynikiem ponad 13 milionów wyświetleń. Za produkcję obu utworów (oraz wielu innych) odpowiada Adam (Møji).