Mad-Music.pl

Monika Lewczuk nie zwalnia tempa. Nowa piosenka „Brak tchu”

Autorka i kompozytorka takich hitów jak „Ty i ja”, „#TamTam”, „Zabiorę Cię stąd” czy „Biegnę” powraca z nowym przebojem na lato.

„Mamy siebie, mamy czas / Nie spieszmy się / Nowe noce, nowe dni / Tak przed siebie jedź” – śpiewa Lewczuk w piosence. Reżyserem klipu zrealizowanego w Warszawie jest Piotr Smoleński.

Monika Lewczuk ma w dorobku trzy nominacje do ESKA Music Awards (w 2016 i 2017 roku), w kategoriach, Najlepszy Radiowy Debiut, Najlepsza Artystka i Najlepszy Hit „Ty i ja”. Wystąpiła też podczas Polsat Superhit Festiwal 2017 oraz na galach ESKA Music Awards 2016 i 2017.

W 2017 Monika została zaproszona do współpracy z międzynarodową gwiazdą latin popu Alvaro Solerem i nagrała z nim singel „Libre”. Do tej pory utwór odnotował ponad 33 miliony odsłon. Artystka została również zaproszona do wspólnych występów z Alvaro podczas jego wiosennej trasy koncertowej w Polsce w 2017 roku. Wcześniej wystąpiła z nim podczas gali Bestsellery Empiku 2016. Jej debiutancki album „#1” zdobył status Złotej Płyty.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama