Mad-Music.pl

NATALIA NYKIEL DOŁĄCZA DO LINE-UP’U TELEKOM ELECTRONIC BEATS FESTIVAL!

Fot. Paweł Zanio

Natalia Nykiel będzie jedyną polską artystką, która wystąpi na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzyki elektronicznej na świecie! Nykiel dołączyła właśnie do line-up’u Telekom Electronic Beats Festival w Kolonii, na którym wystąpi 21 maja.

Natalia Nykiel nie oglądając się na trendy albumem „Lupus Electro” otworzyła nowy rozdział na gruncie rodzimej elektroniki. Przy swoich produkcjach współpracuje z najbardziej niepokornymi twórcami  tego nurtu: Foxem, Buniem (Dick4Dick), Budyniem (Pogodno), Katarzyną Nosowską, Pauliną Przybysz, Karoliną Kozak, będąc przy tym współautorką wszystkich swoich utworów. W ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już ponad 40 milionów wyświetleń, z czego videoclip do singla „Bądź duży” znalazł się na 6 miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Koncertuje na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Podczas koncertu w warszawskiej Stodole, otwierającego trwającą obecnie trasę koncertową „Error Tour” otrzymała Potrójną Platynową Płytę za sprzedaż singla „Bądź duży”.

Telekom Electronic Beats Festival odbędzie się w dniach 18-22.05 w Kolonii. Koncert Natalii Nykiel został zaplanowany 21.05 na godz. 20:00 / Club Bahnhof Ehrenfeld
www.cologne.electronicbeats.net/artist

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama