Natalia Nykiel rusza w trasę!

NYKIEL_ogolny

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze jej debiutanckiej płyty „Lupus Electro” jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało, a miliony odsłon jej teledysków oraz frekwencja na koncertach potwierdziły rokowania krytyków, że Nykiel zapełnia trwającą od wielu lat na rodzimym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.  Na jej debiut składają się utwory, do stworzenia których zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu – produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Dziś premierę ma edycja specjalna albumu zawierająca dodatkowo krążek z remixami utworów z wersji podstawowej autorstwa najciekawszych producentów sceny elektronicznej i hip-hopowej: Envee’go, Kuby Karasia z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remixie słyszymy featuring ze Stasiakiem, Pawbeatsa oraz Pati Yang! Wydawnictwo promować będzie premierowy utwór „Ekrany” (muz. Natalia Nykiel, Fox/sł. Bunio).

 

„LUPUS ELECTRO [Deluxe Edition]”

http://UmusicPL.lnk.to/l0TLV

29.09 koncertem w warszawskiej Stodole Natalia Nykiel rozpocznie trasę koncertową „Lupus Electro Live Tour”, która odbędzie się w kultowych klubach w największych polskich miastach.

LUPUS ELECTRO LIVE TOUR:

29.09.2015 – WARSZAWA / Stodoła

2.10.2015 – BIAŁYSTOK / Gwint

16.10.2015 – POZNAŃ / Eskulap

17.10.2015 – LUBLIN / Klub Dom Kultury

21.10.2015 – WROCŁAW / Eter

22.10.2015 – ŁÓDŹ / Scenografia

24.10.2015 – KRAKÓW / Kwadrat

8.11.2015 – KATOWICE / Mega Club

15.11.2015 – GDAŃSK / Kwadratowa

 

Szczegóły na www.natalianykiel.eu i www.facebook.com/NykielNatalia