Mad-Music.pl

Nicki Minaj wydała dwa nowe single! Posłuchaj “Barbie Tingz” oraz “Chun-Li”!

Nicki Minaj od dłuższego czasu pracuje nad czwartym albumem, którego dokładnych szczegółów jeszcze nie znamy. Artystka w ostatnim czasie często pojawiała się obok innych artystów, a jej fani nie mogli doczekać się kolejnych solowych numerów. Wszystko się zmieniło za sprawą dwóch nowych singli raperki, które są już dostępne do odsłuchu.

W serwisach streamingowych pojawiły się nowe piosenki Nicki Minaj, które prawdopodobnie znajdą się na nowej płycie. Kompozycje zostały zatytułowane “Barbie Tingz” oraz “Chun-Li”. Do pierwszego kawałka w serwisie YouTube pojawił się również teaser klipu. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery klipu, ale będzie to już niedługo.

Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Nicki Minaj zamyka wydawnictwo “The Pinkprint” z 2014 roku. Album był promowany takimi singlami jak “Anaconda” czy “The Night Is Still Young”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!