Meghan Trainor fot. Hanna Hillier/Materiały prasowe

Nicky Minaj i Pussycat Dolls na nowej płycie Meghan Trainor!

Meghan Trainor 31 stycznia wypuściła swój trzeci album zatytułowany „Treat Myself”!

Album artystki poprzedzały uwielbiane przez fanów single. „No Excuses” posiada ponad 106 milionów odtworzeń w Spotify, a otwierający album utwór „Wave” z Mikem Sabathem artystka zaprezentowała podczas występu u Ellen DeGeneres w 2019 roku. Numer „Blink” został okrzyknięty przez magazyn Rolling Stone „motywacyjnym hymnem”.

Najnowszy singiel, na którym gościnnie pojawiła się Nicki Minaj, to „Nice To Meet Ya”. Kawałek ukazał Meghan w zupełnie nowym świetle. Inspirowana latami osiemdziesiątymi produkcja w stylu R&B, to doskonałe połączenie rytmicznych zwrotek i wyszeptanego refrenu. Odnoszący się do kultowego filmu „Working Girl” klip do kawałka można zobaczyć TUTAJ. Świeżo po muzycznym powrocie, grupa Pussycat Dolls również pojawiła się na albumie na utworze „Genetics”, który porusza tematykę dążenia do „plastikowej” perfekcji. W numerze „Babygirl” Meghan ukazuje swoją emocjonalną stronę. Na zadziornym i odważnym „After You” usłyszymy wschodzącą gwiazdę pop AJ’a Mictchell’a. Finałowym etapem krążka jest wpadające w ucho „Have You Now”, na którym artystka śpiewa: „Nie zawiedź mnie, zostań ze mną na cale życie”.

Dr. Phil uważa, że dzięki przyjaźni z artystką, nareszcie potrafiła w pełni pokochać samą siebie. Najbardziej znany psycholog w Stanach Zjednoczonych mówi również, że „teksty na tej płycie są o byciu silną osobą w pozytywnym wydaniu… dokładnie tak jak ją uczyłem w programie.”

Meghan ostatnio jest jednym  jurorów w programie „The Voice UK”, co pokazuje jak duży wpływ ma ta artystka na muzykę z całego świata. Tej wiosny piosenkarka wyruszy w trasę koncertową z Maroon 5.

Okładka albumy/Materiały prasowe

TRACKLISTA:

 1. Wave [feat. Mike Sabath]
 2. Nice To Meet Ya [feat. Nicki Mina]
 3. Funk
 4. Babygirl
 5. Workin’ On It [feat. Lennon Stella & Sasha Sloan]
 6. Ashes
 7. Lie To Me
 8. Here To Stay
 9. Blink
 10. Genetics [feat. Pussycat Dolls]
 11. Evil Twin
 12. After You [feat. AJ Mitchell]
 13. Another Opinion
 14. No Excuses
 15. Have You Now

Pierwszym wielkim osiągnięciem Meghan Trainor był gigantyczny hit z 2014 roku – piosenka „All About That Bass”. Artystka zdobyła nagrodę Grammy i według certyfikacji RIAA zgarnęła ośmiokrotną platynę za swoje single i podwójną za albumy oraz wyprzedała 3 światowe trasy koncertowe. Jej wpływ na popkulturę jest również widoczny np. poprzez występ w serialu „THE FOUR: Battle for Stardom”. 31 stycznia artystka wypuściła swój trzeci studyjny album „Treat Myself”, na którym zagościły m.in. takie gwiazdy jak Nicki Minaj, Pussycat Dolls czy Mike Sabath.