„Nie rób scen” to tylko miłość!

Dagga, czyli Dagmara Czechura, prezentuje swój najnowszy utwór „Nie rób scen”.

Jej najnowszy singiel „Nie rób scen” opowiada o sytuacji, w której dwie osoby chcą być ze sobą, ale nie mogą… Z wielu powodów. Jednak pragnienie i namiętność zwyciężają! Ich relacja na zawsze staje się tajemnicą. Nie rób scen… Dzisiaj liczymy się tylko MY.

DAGGA – wokalistka i autorka piosenek. Absolwentka kierunku Musical i Choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi, ukończyła Studium Wokalistyki Estradowej, klasa Beaty Bednarz przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje z producentami z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Holandii, Szwajcarii, Gwatemali, Dominikany i innych. Piosenki w języku polskim od trzech lat tworzy we współpracy z Przemkiem Pukiem, który odpowiada za produkcję utworów takich artystów, jak Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Grzegorz Hyży czy Mateusz Ziółko. Nad teledyskami pracuje razem z polską firmą STYKKY MEDIA z Rzeszowa. 

Ważne przystanki na muzycznej drodze Daggi:

Zdobyła kontrakt solowy w międzynarodowym programie AIM2FAME, organizowanym w Hiszpanii. Miała okazję uczyć się od najlepszych, m.in. CeCe Sammy, Johna Henny’ego, Jasona Anthony’ego Woodsa i Jonathana Josepha Harta. Wielką inspiracją dla niej była współpraca z choreografem Beyoncé, JaQuelem Knightem, oraz tancerzem Chrisem Grantem. Przez trzy lata była związana umową 360 z produkcją XCX Artists, reprezentowaną przez Geo Slama – hollywoodzkiego producenta muzycznego i songwritera z platynową płytą, pracującego w ekipie Red One, twórcy największych hitów dla takich artystów, jak: Lady Gaga, Pitbull, Jennifer Lopez, Michael Jackson i Shakira. 

Jesienią 2020 roku, dzięki wyjątkowemu wykonaniu coveru utworu „Lady Gaga – Bad Romance”, zdobyła największą ilość głosów słuchaczy w konkursie zorganizowanym przez radio RMF FM i wygrała drugą już edycję konkursu „Twoje 5 minut w RMF FM”. Jest laureatką wielu konkursów, festiwali i programów talent show, m.in. The Four (Bitwa o Sławę – TV Polsat). 

W 2022 roku odbyła trasę koncertową po Polsce jako sesyjna wokalistka DJ-a Drenchila. Współpracuje z Melo.Kids, Jane Good, Lesley Rains, Tomem Martinem, holenderską wytwórnią SOAVE i wieloma innymi, o których informuje na swoich profilach społecznościowych.