Nie tylko na niedzielny wieczór! Wprowadź się w imprezowy nastrój z Holy Molly i LIZOT!

Drogi Holy Molly i LIZOT krzyżują się po raz kolejny – i to w jakim stylu! „Sunday Night” to trzeci wspólny numer tych artystów– wcześniejsze, „Menage a Trois” i „Back to her”, przekroczyły 63 miliony streamów i stały się jednymi z najpopularniejszych dance’owych numerów w Europie Środkowej w 2020 roku.

„Sunday Night” opowiada o niekończącym się lecie – o tobie i znajomych, z którymi możesz imprezować do białego rana niezależnie od dnia tygodnia. To jeden z tych numerów, które poprawiają nastrój i jestem bardzo szczęśliwa, że wydaję go z duetem LIZOT, z którym miałam już okazję współpracować. Wszyscy mamy za sobą 2 bardzo wymagające lata – szczególnie w wymiarze psychicznym. Miałam w sobie taką potrzebę uwolnienia się, zaśpiewania o szczęściu, połączenia z tą bardziej szaloną częścią mnie. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić podczas słuchania tego utworu – obojętnie, czy jest to niedzielny wieczór czy poniedziałkowy poranek w biurze

powiedziała Holy Molly

Do utworu powstał także oficjalny klip, który podkreśla wyjątkowość artystki jaką jest Holy Molly. Muzyka wywróciła świat Holy do góry nogami, co możemy zobaczyć w teledysku, w którym artystka zwisa z 3 metrowego baru. Mimo dość niebezpiecznej sceny, Holy Molly udowadnia, że nic nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie w spełnianiu jej artystycznej wizji.

Holy Molly – kto to?

Holy Molly to piosenkarka, songwriterka i aktorka, znana z mocnego głosu i wyjątkowych tekstów. Artystka uważana jest obecnie za objawienie przemysłu muzycznego w Rumunii. W swojej karierze współpracowała z czołowymi nazwiskami w branży muzycznej, takimi jak LIZOT, Alex Parker, Cosmo & Skoro oraz Shanguy, dzięki którym trafiła na najważniejsze playlisty na Spotify.

Po międzynarodowym sukcesie „Menage a Trois”, „Back to her”, „Twinkle Twinkle” i „Shot a friend” (#1 Airplay PL), artystka wydała numer „Plouă” wraz z raperem Tata Vlad, który znalazł się na szczycie Airplaya w Rumunii. Jej najnowszy singiel „Watch Me” również odniósł duży sukces w rodzimym kraju Holy, plasując się w TOP10 Airplaya.

LIZOT – kto to?

LIZOT to duet założony w 2015 roku, w skład którego wchodzą producent Max Kleinschmidt i DJ Patrick Art. Ich najbardziej znany numer „Weekend” zebrał ponad 120 milionów streamów, 7 Złotych i 4 Platynowe Płyty. Pod koniec 2019 roku LIZOT we współpracy z Holy Molly wydali utwór „Menage A Trois”, który stał się międzynarodowym hitem i zgromadził ponad 50 milionów streamów. Artyści bardzo szybko stali się odnoszącym ogromne sukcesy duetem, zbierając miliony odtworzeń takich hitów, jak „Weekend” czy „Like A Prayer”