Mad-Music.pl

NOWA ERA TAYLOR SWIFT – PREMIERA SINGLA “ME!”

Po tygodniach zapowiedzi i odliczaniu na Instagramie, Taylor Swift prezentuje bajkowy klip do premierowego kawałka „ME!”. W utworze towarzyszy jej Brendon Urie z Panic! At The Disco.

ME!” jest zapowiedzią nowej ery i albumu, którego możemy oczekiwać jeszcze w tym roku. TS7 nadchodzi wielkimi krokami. Swift wykonała całkowity zwrot estetyczny, zarówno w produkcji jak i stylistyce, od ery reputation. Z ciemych kolorów i ciężkich, elektronicznych dźwięków zwróciła się ku pastelom i lekkiemu popowi. Reputation opowiadało o opinii publicznej, a nadchodzący album wydaje się być o tym jak Taylor widzi samą siebie.

Swift opowiedziała o najnowszym singlu telewizji abc, mówiąc:

„ME!” jest piosenką przyjmowaniu swojej indywidualności, cieszenia się nią i czynienia z niej atutu. Uważam, że z piosenką pop, mamy możliwość zakorzenienia melodii w głowach ludzi, i chcę żeby była to wiadomość, która powoduje, że czują się lepiej sami z sobą.

Towarzyszący teledysk, wyreżyserowany przez Taylor i Dave’a Meyers’a, przepełniony jest kolorami. Zawiera on wiele odniesień do poprzednich er artystki, dzięki którym fani mogą poczuć się ważną częścią twórczości idolki. Rozpoczyna się wężem z reputation, który przechodzi metamorfozę; następnie nawiązuje do piosenki z 1989 – „Welcome to New York”; a kończy się odniesieniem do „Out of the Woods”. O ile znamy artystkę, o tyle wiemy, że każdy element wideo jest dokładnie przemyślany, ale nie będziemy zdradzać wszystkich naszych spostrzeżeń.

Polecamy zapoznanie się z utworem i czekamy na wasze komentarze. Czy “ME!” może zostać utworem lata?

Beata Siemaszko

Beata Siemaszko

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama