NOWA ERA TAYLOR SWIFT – PREMIERA SINGLA „ME!”

Po tygodniach zapowiedzi i odliczaniu na Instagramie, Taylor Swift prezentuje bajkowy klip do premierowego kawałka „ME!”. W utworze towarzyszy jej Brendon Urie z Panic! At The Disco.

ME!” jest zapowiedzią nowej ery i albumu, którego możemy oczekiwać jeszcze w tym roku. TS7 nadchodzi wielkimi krokami. Swift wykonała całkowity zwrot estetyczny, zarówno w produkcji jak i stylistyce, od ery reputation. Z ciemych kolorów i ciężkich, elektronicznych dźwięków zwróciła się ku pastelom i lekkiemu popowi. Reputation opowiadało o opinii publicznej, a nadchodzący album wydaje się być o tym jak Taylor widzi samą siebie.

Swift opowiedziała o najnowszym singlu telewizji abc, mówiąc:

„ME!” jest piosenką przyjmowaniu swojej indywidualności, cieszenia się nią i czynienia z niej atutu. Uważam, że z piosenką pop, mamy możliwość zakorzenienia melodii w głowach ludzi, i chcę żeby była to wiadomość, która powoduje, że czują się lepiej sami z sobą.

Towarzyszący teledysk, wyreżyserowany przez Taylor i Dave’a Meyers’a, przepełniony jest kolorami. Zawiera on wiele odniesień do poprzednich er artystki, dzięki którym fani mogą poczuć się ważną częścią twórczości idolki. Rozpoczyna się wężem z reputation, który przechodzi metamorfozę; następnie nawiązuje do piosenki z 1989 – „Welcome to New York”; a kończy się odniesieniem do „Out of the Woods”. O ile znamy artystkę, o tyle wiemy, że każdy element wideo jest dokładnie przemyślany, ale nie będziemy zdradzać wszystkich naszych spostrzeżeń.

Polecamy zapoznanie się z utworem i czekamy na wasze komentarze. Czy „ME!” może zostać utworem lata?