NOWA PŁYTA HARRY’EGO STYLESA – „FINE LINE” już w sprzedaży

Najnowszy album Harry’ego Stylesa Fine Line ukazał się dziś nakładem Columbia Records/Sony Music.

Wydawnictwo dostępne jest na CD, winylu, a także w edycji specjalnej, dostępnej jedynie w oficjalnym sklepie internetowym. Specjalna wersja zawiera książkę ze zdjęciami powstałymi podczas prac nad projektem. Na płycie znalazło się dwanaście utworów, w tym najnowszy singiel Adore You, który zdobył już 40 milionów odtworzeń na platformach streamingowych. 

Harry będzie świętował premierę albumu w Los Angeles na specjalbym koncercie w Forum. Na profilu HSHQ na Instagramie będzie można zobaczyć, jak za kulisami przebiegać będą przygotowania do tego koncertu. Show poprowadzi Matt Bellassai, wieloletni przyjaciel Stylesa.

Wraz z Live Nation artysta utworzył sklepy typu pop up z merchem Fine Line. Sklepiki powstały między innymi w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Będzie tam można kupić między innymi t-shirty, satynowe bomberki i kurtki ze sloganem „Treat People with Kindness”. Cała ta limitowana kolekcja została stworzona jako forma celebracji premiery albumu Fine Line. W pop-upach będą również darmowe upominki, loterie fantowe oraz przekąski i napoje.

Przypominamy, że Harry wystąpi w Polsce już w maju w Krakowie. Koncert jest całkowicie wyprzedany.