Nowa wersja hitu Ace of Base – Omar Rudberg nadał mu latynoski vibe!

Omar Rudberg to wokalista, songwriter i aktor z ponad 60 milionami streamów, Czterokrotną Platyną i Podwójnym Złotem na koncie.

Niedawno wydał debiutancki album „OMR”, skończył zdjęcia do 2 sezonu serialu „Książęta”, a jego letnia trasa koncertowa zbliża się wielkimi krokami. Artysta prezentuje również swój najnowszy singiel – nową wersję wielkiego przeboju Ace Of Base „All That She Wants”, która ma wszystkie cechy potrzebne do tego, by stać się międzynarodowym przebojem tych wakacji!

„All That She Wants” to mój ulubiony utwór wszech czasów, który stał się hitem na całym świecie – i to tak ogromnym, że dotarł nawet do mojego małego rodzinnego miasteczka w Wenezueli. Na sesji usłyszałem jego nową wersję i bardzo mi się spodobała – napisaliśmy tekst i dodaliśmy nieco latynoskiego vibe’a. W tym roku mija 30 lat od premiery oryginalnego wydania utworu i mam nadzieję, że wszystkim spodoba się również w tej nowej odsłonie!

powiedział Omar

W 2018 roku, po czterech latach bycia członkiem jednego z największych skandynawskich boysbandów „FO&O”, Omar postanowił skupić się na karierze solowej. Od tego czasu ciężko pracuje u boku znanych twórców w Szwecji, Los Angeles i Miami. W 2021 roku artysta zadebiutował jako aktor, odgrywając jedną z głównych ról w serialu Netflixa „Książęta”, który cieszy się ogromną popularnością. Na początku 2022 roku Omar wydał single „Mi Casa Su Casa” (#1 iTunes w Brazylii i Szwecji) oraz „Moving Like That”, z którym brał udział w szwedzkim konkursie „Melodifestivalen”. Numer uplasował się na #11 miejscu radiowych list przebojów w Szwecji i obecnie ma ponad 4,1 mln streamów.