Mad-Music.pl

Nowy album: Akcent “Love The Show”!

Akcent - Love The Show

„Love The Show“ to nie tylko nowa płyta, ale wizualny koncept album! Kolejny po wydanym w 2014r.„Around the World”. Album zawiera 10 nowych utworów, a każdy z nich został zobrazowany przez teledysk! Na płytę trafiły też 3 bonusowe utwory. „Love The Show“ został skomponowany i wyprodukowany przez Adriana Sinę, a wspomogli go tym razem: Lidia Buble, Amira, Reea, Aza, Sandra N, Tamy, Veo, Cojo, Lazy, Andrei Vitan, Jordan, Mike Miller, Hi-Mode, Molitor, Galena oraz Meriem.

„Fani odgrywają najważniejszą rolę we wszystkim co robię. Love The Show to połączenie muzyki i obrazu, które ma stworzyć pewien określony nastrój. To fani decydują co będzie następnym singlem, co stanie się kolejnym hitem na Youtube, Shazam, w radiu czy klubach” – mówi Adrian Sina.

Za kreację materiałów video do „Love The Show“ odpowiedzialni są NGM Creative, czyli Bogdan Paun, Alex Muresan i Catalin Alionte, czyli ekipa, która tworzyła również stronę wizualną do „Around the World”.

Album dostępny w serwisach cyfrowych: https://MagicRecords.lnk.to/ikR5KFa

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama