Mad-Music.pl

Nowy album Bars And Melody – “Generation Z” już w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż najnowszego albumu „Generation Z” chłopaków z Bars & Melody. Jest to drugi studyjny krążek duetu. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce, Leondre i Charlie postanawiają powtórzyć sukces.

Tym razem materiał został oparty na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Oprócz elektronicznego brzmienia, które towarzyszy tekstom w prawie każdym utworze, można usłyszeć też czyste brzmienie gitary, jak w kawałku “Not A Love Song”.

Bars & Melody dotychczas opublikowali trzy single z teledyskiem: „Live Your Life”, „Thousand Years” i „Fast Car”, promujące płytę. Wszystkie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem fanów, bo drugi opublikowany singiel „Thousand Years” ma aż 5,7 mln wyświetleń na You Tube, a wszystkie trzy łącznie mają już prawie 9 mln! Na płycie, jako dodatek, pojawia się, również już opublikowany, cover znanego DJ’a Alana Walker’a, zatytułowany „Faded”.

Generation Z” składa się z 13 utworów:

1.Allergic To The Sun
2. I Want You
3. Thousand Years
4. Apologise
5. Faded
6. Live Your Life
7. Serious
8. Scream
9. Not A Love Song
10. Fast Car
11. Unconditional
12. I Won’t Let You Go
13. Discover

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!