Nowy album Conana Graya

Conan Gray – wokalista i autor piosenek, zapowiada swój nowy album. Superache ukaże się 24 czerwca.

Artysta, który jest obecnie w trasie koncertowej co wieczór przekazywał fanom wskazówki dotyczące nadchodzącej produkcji.
Na początku tego roku Conan zapowiedział nowy album utworem Jigsaw, który  został odtworzony 4,5 miliona razy na Spotify, a jego poprzednik Telepath już prawie 35 milionów.
Powtarzająca się, hipnotyzująca linia basu nadaje tej piosence electro-popowy klimat, który przenosi nas do lat 80. zachwycał się dziennikarz NPR. Pozytywne recenzje pojawiły się w magazynie Rolling Stone, NME, Coup de Main czy UPROXX. Ostatnie miesiące były bardzo kluczowe dla kariery Conana
Od czasu, gdy mając kilkanaście lat Conan zaczął publikować na swoim kanale YouTube amatorskie nagrania piosenek, stał się jedną z największych gwiazd muzyki pop młodszego pokolenia. Mimo wielkiej sławy jego muzyka pozostaje niezwykle autentyczna. Debiutancki album Conana dotarł na 5. miejsce na liście Billboard 200 oraz 1. miejsce Billboard Pop Albums.
Premiera wyczekiwanego drugiego albumu Superache, zaplanowana jest na 24 czerwca 2022 roku.
Conan wystąpi w Polsce już 11 maja na warszawskim Torwarze. Więcej informacji o polskim koncercie na stronie organizatora.