Mad-Music.pl

NOWY ALBUM FLORENCE+THE MACHINE

Florence Welch powraca! Po blisko trzech latach od wydania ostatniego albumu artystka wraz z zespołem zapowiedziała swój czwarty studyjny krążek High As Hope. 

W czwartek ukazał się teledysk do utworu “Hunger”. “Ta piosenka jest o sposobach na znalezienie miłości w miejscach, które raczej nam tej miłości nie przyniosą oraz o tym, jak próby, by czuć się mniej samotnym, prowadzą czasem do jeszcze większej izolacji od świata. Odsłoniłam bardzo dużą część siebie w tym kawałku, bo chciałam zachęcić wszystkich do opowiedzenia o swoich doświadczeniach. Wydaje mi się, że wiele osób odczuwa podobnie, ale nie każdy ma odwagę głośno się do tego przyznać. Czasami, jeśli nie możesz czegoś powiedzieć, o wiele łatwiej możesz to wyśpiewać.” mówi Florence.

“Hunger” zapowiada do czwarty album Florence + the Machine, “High As Hope”, który ma być powrotem do korzeni i klimatem nawiązywać ma do początków zespołu. Co ciekawe Florence została współproducentką nagrania. Przy tworzeniu albumu pracowali Kamasi Washington, Sampha, Tobias Jesso Jr, Kelsey Lu oraz Jamie XX. Do nazwania albumu “High As Hope” zainspirował Florence Nowy Jork w którym powstawały nagrania.

Premiera albumu została ustalona na 29 czerwca i poznaliśmy już okładkę albumu wraz z tracklistą.

Album będzie zawierał 10 utworów:

  1. June
  2. Hunger
  3. South London Forever
  4. Big God
  5. Sky Full of Son
  6. Grace
  7. Patricia
  8. 100 Years
  9. The End of Love
  10. No Choir

Florence + The Machine zagrają w Polsce już 2 czerwca na Orange Warsaw Festival.

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama