NOWY ALBUM JANET JACKSON JUŻ 2 PAŹDZIERNIKA

JJ-Unbreakable

Słynna amerykańska wokalistka zapowiedziała swój wielki powrót po siedmioletniej przerwie! Wydany niedawno singiel „No Sleeep” zwiastuje nowy album, który ukaże się już 2 października, w dniu 30. rocznicy współpracy nad przełomowym albumem „Control”. W serwisie iTunes dostępny jest już pre-order płyty.

Janet Jackson jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki – jej albumy zakupione zostały na całym świecie w liczbie ponad 100 milionów sztuk. Karierę rozpoczęła w latach 80-tych. Największą sławę przyniósł jej spektakularny album „Janet” zawierający takie hity jak „That’s The Way Love Goes”, „If”, „Again”, a także balladę „Any Time Any Place”.

Album „Unbreakable” powstał we współpracy z legendarnymi producentami i tekściarzami Jimmym Jamem i Terrym Lewisem.

„To cudowne, że mamy możliwość znowu tworzyć z Janet. Od pisania tekstów, produkcji utworów i aranżacji, przez śpiew, taniec i grę aktorską –  ona zajmuje się tym wszystkim, jest uosobieniem słowa „artysta”. „Unbreakable” to prezent dla wszystkich fanów, którzy zawsze i niezłomnie ją wspierali. To apel o współczucie i nawołanie do akcji od kogoś, kto już przeszedł długą drogę, ale ma jeszcze sporo do przejścia przed sobą i chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Innymi słowy, jeśli chcesz dowiedzieć się co siedzi w głowie Janet, po prostu posłuchaj tej płyty.” – mówią.

Jon Cohen z wytwórni BMG dodaje: „To chwila pełna szczerej radości, chwila, gdy trzymam w rękach płytę Janet i na dodatek ją wydaję! Ten owoc ciężkiej pracy zdaje się być nie tylko ponadczasowy, lecz również ukazuje świetność Janet i jej artystyczne zacięcie. Długo trzeba było czekać na ponowną współpracę Pani Jackson z duetem Jam & Lewis. Praca z zespołem Janet to przyjemność każdego dnia, a dla BMG to zaszczyt gościć takich artystów.”

Zgodnie z tradycją, Janet sama poinformowała fanów o rozwoju swojej kariery – tym razem użyła do tego Twittera. Artystka ogłosiła datę premiery płyty online, określając nowy projekt jako bardzo osobisty. Taka sama ma być jej ogólnoświatowa trasa koncertowa. Ogłoszono już 68 koncertów
w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Japoni. To z pewnością nie koniec!

„Unbreakable” jest już dostępne w przedsprzedaży na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/unbreakable/id1036966268?l=pl

 

Tracklista płyty “Unbreakable”

 1. Unbreakable
 2. Burnitup! (Feat. Missy Elliott)
 3. Dammn Baby
 4. The Great Forever
 5. Shoulda Known Better
 6. After You Fall
 7. Broken Hearts Heal
 8. Night
 9. No Sleeep (Feat. J Cole)
 10. Dream Maker/ Euphoria
 11. 2 B Loved
 12. Take Me Away
 13. Promise
 14. Lessons Learned
 15. Black Eagle
 16. Well Traveled
 17. Gon B Alright