Mad-Music.pl

Nowy album OCEANY w serwisach cyfrowych!

Charakterystyczna fryzura afro, permanentny uśmiech od ucha do ucha oraz nastrajające optymistycznie piosenki – tak w największym skrócie można przybliżyć Oceanę komuś, kto jeszcze nigdy nie zetknął się z twórczością bardzo lubianej w Polsce niemieckiej piosenkarki.

Różnorodność Oceany, pomimo wszystkich wcześniejszych, czasami odmiennych punktów kariery, zawsze przyciągała dużo uwagi i zainteresowania Artystką. Jako tancerka, choreograf, aktorka, ale przede wszystkim wokalistka, która potrafi czerpać ze swoich kreatywnych i wieloetnicznych korzeni oraz doświadczeń zyskała sympatię wielu fanów. Córka projektantki mody i muzyka z Martyniki została wychowana we Francji, USA i Hamburgu co pomaga być jej bardzo otwartą w każdej dziedzinie działalności. W jej muzyce ciepły i pełen melodyjny głos łączy się ze świeżymi, elektronicznymi dźwiękami.

Pierwszy singiel Oceany “Cry Cry” wydany w 2009 roku zwrócił na nią uwagę całej Polski. Singiel przez wiele tygodni nie schodził z list przebojów. „Endless Summer” – hymn Euro 2012 – ustabilizował pozycję Oceany na rynku muzycznym i otworzył jej drzwi do szerokiej kariery.

“Can’t Stop Thinking About You” to już 3 studyjny album w dorobku Oceany. Na krążek, który promowany jest przez tytułowy singiel, składa się 12 premierowych utworów, w których Oceana jak zawsze uwodzi swoim głosem, ale również daje potężną dawkę energii!

“Can’t Stop Thinking About You” w serwisach cyfrowych: https://MagicRecords.lnk.to/G7fgD

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama