Nowy album Rudimental „Toast To Our Differences”

Od ostatniego albumu brytyjskiego zespołu minęły 4 lata. Teraz grupa Rudimental powróciła z nowym krążkiem świętującym różnice w ludziach.

Toast To Our Differences” jest najbardziej zróżnicowanym dziełem jaki dotychczas wydali Brytyjczycy. Tak jak głosi tytuł, jest to celebracja różnorodności kultur, stylów i dźwięków. Już same single promocyjne, takie jak These Days ft. Jesse Gynne, Maklemore & Dan Clapen – brytyjski singiel numer 1, czy Let Me Live z Major Lazer ft. Anne-Marie & Mr Eazi (który mieliśmy przyjemność usłyszeć podczas koncertu Ed’a Sheeran’a w Warszawie, gdzie Anne-Marie była supportem), pokazały nam różne strony krążka, a przy tym podbiły listy przebojów 2018.

Pełna tracklista albumu „Toast To Our Differences”:

1. Toast To Our Differences (feat. Protoje, Hak Baker & Shungudzo)
2. Rudimental & Major Lazer: Let Me Live (feat. Anne-Marie & Mr Eazi)
3. Dark Clouds (feat. Jess Glynne & Chronixx)
4. Walk Alone (feat. Tom Walker)
5. Thula Ungakhlai (feat. Ladysmith Black Mambazo)
6. These Days (feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)
7. Sun Comes Up (feat. James Arthur)
8. 1by1 (feat. Raye & Maleek Berry)
9. Last Time (feat. Raphaella)
10. No Pain (feat. Maverick Sabre, Kojey Radical & Kabaka Pyramid)
11. Scared of Love (feat. Stefflon Don)
12. Summer Love (feat. Rita Ora)
13. They Don’t Care About Us (feat. Maverick Sabre & YEBBA)
14. Do You Remember (feat. Kevin Garrett)
15. Leave It For Tomorrow (feat. Elli Ingram)
16. Adrenaline (feat. OLIVIA)

Na najnowszy singiel wybrano klimatyczne „Scared of Love”. Prowadzony przez zdecydowane wokale RAY BLK oraz Stefflon Don, nastrojowy utwór przeradza się w taneczną ścieżkę. Co ciekawe, artyści zdecydowali się na bardzo nietypowy teledysk, w którym przechodzą przez drogę tworzenia zarówno piosenki, jak i klipu.

Przypominamy, że debiutancki album Rudimental „Home” szybko osiągnął top i pokrył się podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, a złotem w Polsce. Pewnie pamiętacie ogromny sukces „Waitin’ All Night” z Ellą Eyre (mogliście usłyszeć live podczas Orange Warsaw Festival 2014) z tego właśnie krążka.

W 2015, Piers Agget, Amir Amor, Kesi Dryden i Leon „DJ Locksmith” Rolle wypuścili album zatytułowany „We The Generation”, który powtórzył sukces debiutu, a promowany był singlem „Lay It All On Me” z Ed’em Sheeran’em.

Chłopaków możecie zobaczyć na tegorocznym Open’er Festival w Gdyni, 3-6 lipca 2019. Serdecznie zapraszamy, na pewno będzie świetna zabawa!