Nowy klip Kasia Nova do singla „Zamykam Serce”

Prezentujemy najnowszy singiel i teledysk Kasi Novej pt. „Zamykam serce”. Piosenka powstała we współpracy z brytyjskimi producentami z teamu DBW Music. Tekst napisała znana polska tekściarka i wokalistka Beata Eizenhart. Tą piosenką Kasia Nova zamyka pewien etap w swojej muzycznej podróży.

Najnowszy singiel pokazuje zupełnie inną stronę muzycznej wrażliwości Kasi. Nastrojowa ballada to przejmujące wyznanie kobiety wychodzącej z toksycznego związku. Piosenka miała swoją prapremierę na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do utworu powstał teledysk, w którym obok Kasi zagrał znany i lubiany aktor Krzysztof Wieszczek (zwycięzca trzeciej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, odtwórca roli Bartłomieja Bachledy w „Szpilkach na giewoncie”oraz Mikołaja Leśniewskiego w serialu „Na Wspólnej”. Obecnie, w serialu „Przyjaciółki” wciela się w rolę Roberta).

Do tej pory wokalistka kojarzona była z tanecznymi, popowymi piosenkami. Jej debiutancka płyta pt. „Nova” zawierała znane i promowane hity: Devil i Broken Wings. Jako jedna z niewielu polskich gwiazd odniosła spore sukcesy poza Polską. Kasia nagrała duet ze światową gwiazdą, z solistą Modern Talking – Thomasem Andersem. Kolejnym hit „Shake it” nagrała ze światową gwiazdą Martinem Cintronem, wokalistą No Mercy.

Obecnie Kasia pracuje nad drugim albumem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Efekty poznamy na wiosnę 2018 roku.