Mad-Music.pl

Nowy klip Kasia Nova do singla “Zamykam Serce”

Prezentujemy najnowszy singiel i teledysk Kasi Novej pt. „Zamykam serce”. Piosenka powstała we współpracy z brytyjskimi producentami z teamu DBW Music. Tekst napisała znana polska tekściarka i wokalistka Beata Eizenhart. Tą piosenką Kasia Nova zamyka pewien etap w swojej muzycznej podróży.

Najnowszy singiel pokazuje zupełnie inną stronę muzycznej wrażliwości Kasi. Nastrojowa ballada to przejmujące wyznanie kobiety wychodzącej z toksycznego związku. Piosenka miała swoją prapremierę na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do utworu powstał teledysk, w którym obok Kasi zagrał znany i lubiany aktor Krzysztof Wieszczek (zwycięzca trzeciej edycji programu “Taniec z gwiazdami”, odtwórca roli Bartłomieja Bachledy w “Szpilkach na giewoncie”oraz Mikołaja Leśniewskiego w serialu “Na Wspólnej”. Obecnie, w serialu „Przyjaciółki” wciela się w rolę Roberta).

Do tej pory wokalistka kojarzona była z tanecznymi, popowymi piosenkami. Jej debiutancka płyta pt. „Nova” zawierała znane i promowane hity: Devil i Broken Wings. Jako jedna z niewielu polskich gwiazd odniosła spore sukcesy poza Polską. Kasia nagrała duet ze światową gwiazdą, z solistą Modern Talking – Thomasem Andersem. Kolejnym hit „Shake it” nagrała ze światową gwiazdą Martinem Cintronem, wokalistą No Mercy.

Obecnie Kasia pracuje nad drugim albumem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Efekty poznamy na wiosnę 2018 roku.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama