Fot. Materiały prasowe

Nowy klip NUKA x Jason Derulo

Jason Derulo zaprezentował nowy klip do utworu „Love Not War (The Tampa Beat)” stworzonego z Nuka.

Na TikToku Jason nie ma sobie równych – obserwuje go tam ponad 40 milionów osób. Wpadający w ucho, jednocześnie zagadkowy podkład został wykonany przez dziewiętnastoletniego producenta – Nuka. Melodia zyskiwała coraz większą popularność, a Jason Derulo będąc wielkim fanem wiralowych sensacji nie mógł przepuścić takiej okazji. Pomimo dzielących ich tysięcy kilometrów połączył siły z młodym artystą tworząc singiel „Love Not War (The Tampa Beat)”. Poprzedni kawałek wydany przez artystę we współpracy z Jawsh 685 „Savage Love (Laxed – Siren Beat)” okazał się światowym hitem.

Jason Derulo dominuje listy przebojów na całym świecie już od jakiegoś czasu. Artysta posiada pięć  singli  #1, 11 platynowych płyt w USA, 15 miliardów odtworzeń swoich utworów, prawie 7 miliardów wyświetleń w platformie YouTube oraz 190 milionów sprzedanych singli. To utalentowany piosenkarz, tancerz i songwriter, który współpracował między innymi z takimi postaciami jak: Lil Wayne, Pitbull, Florida Georgia Line, Gucci Mane Diddy, Sofía Reyes, czy Sean Kingston. Derulo rozpoczął swoją karierę muzyczną wydając w 2009 roku utwór „Watcha Say”. Od tego czasu był jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. Jason Derulo ma na ten moment ponad 45 milionów słuchaczy w platformie Spotify oraz prawie 7,5 milionów obserwujących na Instagramie.

Producent Nuka pochodzi z Nowej Kaledonii i ma zaledwie 19 lat. W 2018 roku artysta wrzucił na Soundcloud’a utwór „4 Brylean (WayzRmx2018)”. Dwa lata później jego muzyka zyskała dużą popularność w platformie TikTok. W połowie kwarantanny użytkownicy TikToka z całego świata zaczęli z coraz częściej korzystać z melodii, w których użyto charakterystycznego dźwięku syreny. Dźwięk Tampa Curhat Beat – nazwany tak ze względu na użytkownika, który jako pierwszy umieścił go na TikToku – został użyty w ponad 23 milionach filmików w tej platformie i zyskał ponad 200 miliardów reakcji.