Mad-Music.pl

Nowy singiel: Glassesboys feat. Snoop Dogg & Mandy Ventrice – Carbon Copy.

Glassesboys nagrali z międzynarodową supergwiazdą Snoop Dogg’iem. Współpraca okularowych chłopaków z jednym z najlepszych raperów na świecie odbyła się ponad rok temu. Do dnia dzisiejszego wszystko zostało utrzymane w tajemnicy. Nadchodzący album Glassesboys będzie zawierał kilkanaście utworów, w tym kolejne produkcje z najbardziej rozpoznawalnymi artystami zza oceanu.

W ostatnim czasie Panowie otrzymali doskonałe oceny od wielu artystów ze Stanów Zjednoczonych w tym od Jeniffer Lopez. Sukces ten Panowie zawdzięczają swojej wytrwałości i ciężkiej pracy, co pozwoliło stworzyć kooperacje ze Snoop Dogg’iem! Na pierwszym singlu odnajdziemy również najbardziej rozpoznawalne wokalistki Czarnego Kontynentu tj. Mandy Ventriceoraz Haifa Wehbe, która w 2006 roku znalazła się na 50 miejscu najpiękniejszych ludzi świata magazynu People.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!