Mad-Music.pl

Nowy singiel Iggy Azalei – Mo Bounce

iggy-azalea-in-remix-magazine-spring-2016-issue_3

Fani Iggy Azalei długo czekają już na jej kolejny album. Australijska piosenkarka od dawna go zapowiada. Digital Distortion miał wyjść już w poprzednim roku, jednak coś nie wyszło. Pojawił się nawet pierwszy singiel Team, który rozpoczął jego promocję.

Artystka powraca z nowym singlem. Mo Bounce miał swoją premierę 23 marca w serwisach streamingowych. A już niedługo ma się pojawić do niego nakręcony klip.

Za produkcję kawałka odpowiadają The Stereotypes i Far East Movement. Natomiast za napisanie tekstu James Roh, Jeremy Reeves, Ray Romulus, Virman Coquia, Jonathan Yip, Ray McCullough, Kevin Nishimura, Maurice “Verse” Simmonds oraz sama Iggy Azalea.

Wciąż nie wiadomo kiedy drugi album Iggy ujrzy światło dzienne.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama