Mad-Music.pl

Nowy singiel Janet Jackson – Unbreakable

Janet-Jackson-BURNITUP-2015-1500x1500

Już 2 października fani Janet Jackson będą mogli cieszyć się jej nowym krążkiem zatytułowanym Unbreakable, który wyjdzie nakładem wytwórni Rhythm Nation i BMG. Piosenkarka właśnie opublikowała drugi singiel, który będzie go promował. Został nim utwór BURNITUP! Swoją premierę miał 24 sierpnia w  BBC Radio 1Xtra. Gościnnie zarapowała w nim Missy Elliott.

Jest to też pierwszy singiel pochodzący z tego albumu, który trafi na brytyjski rynek muzyczny. W UK zostanie wypuszczona wersja piosenki Naughty Boy’a. Oto jego wypowiedź an ten temat:

I’m about to start work on a track with Janet featuring Missy Elliott. It’s set to be another massive collaboration. It’s very exciting times for the both of them. I’m going to be remixing the track for the UK and I look forward to meeting up with Janet soon.

Za tekst do piosenki odpowiada Janet a pomogli jej w tym James Harris III, Terry Lewis, Dwayne Abernathy and Melissa Elliott.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!