Mad-Music.pl

Nowy singiel John’a Newman’a – Olé

John-Newman-Olé-2016-2480x2480

John Newman powraca z nową muzyką. Tym razem brytyjski wokalista podzielił się ze słuchaczami utworem w stylu reggae, który na pewno nada się na wakacje. Olé – bo taki nosi tytuł piosenka, to pierwszy singiel, który zapowiada jego trzeci, solowy krążek.

John pracował nad nią ze znanym producentem i DJ’em, Calvin’em Harrisem. To nie jest pierwsza współpraca muzyków. Wcześniej dostaliśmy od nich Blame, który stał się międzynarodowym hitem.

Piosenka pojawiła się na Spotify już w nocy, 7 lipca jednak jej oficjalna premiera miała miejsce 8 lipca, w BBC Radio 1 o ósmej rano.

Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny album wokalisty. Prawdopodobnie w sprzedaży będzie dostępny pod koniec tego roku lub na początku 2017.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama