Mad-Music.pl

Nowy singiel od Kid Ink! Raper już w marcu wystąpi w Warszawie!

Kid Ink photo small

Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów – Kid Ink powraca z nowym singlem – „Swish” z gościnnym udziałem 2 Chainz, a jego produkcją zajął się Dre Moon (Beyoncé, Chris Brown, Drake).

Utwór „Swish” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych – posłuchaj/ pobierz TUTAJ!

Polscy fani rapera będą mogli usłyszeć go ponownie na żywo! Po dwóch latach Kid Ink powraca na koncert do Warszawy – wystąpi 27 marca w warszawskim klubie Proxima, a towarzyszyć mu będą Dave East i Dizzy Wright. Szczegółowe informacje nt. tego wydarzenia i biletów znajdują się TUTAJ.

KId Ink jest jednym z najpopularniejszych obecnie raperów. Wydał już cztery albumy studyjne i jedną EP-kę. Wydany w 2014 w RCA Records album „My Own Lane” (dostępny TUTAJ) z hitem Show Me” (feat. Chris Brown), zadebiutował na #3 miejscu zestawienia Billboard Top 200, w tym na #1 wśród płyt z gatunku rap i #2 w zestawieniu R&B/Hip Hop i otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards. Kolejny krążek „Full Speed” z 2015r. powtórzył ten sukces – dotarł do #1 miejsca Billboard’s Rap Albums i R&B/Hip-Hop Albums. `

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama