Mad-Music.pl

Nowy singiel Lukasa Grahama – szykuje się kolejny hit?

Lukas Graham zadebiutował na światową skalę cztery lata temu albumem sygnowanym jego nazwiskiem, który siedmiokrotnie pokrył się platyną. Pochodzący z wydawnictwa przebój 7 years trzykrotnie nominowany został do Grammy, a na dzień dzisiejszy streamingowany był ponad trzy miliardy razy. Światło dzienne ujrzał właśnie utwór Love Songsczy nowy singiel powtórzy ten sukces?

Love Songs to najnowszy z serii ostatnio publikowanych utworów duńskiego gwiazdora. Znalazły się wśród nich Scars czy ubiegłoroczne Lie. Jego piosenka Love Someone z wydanego w 2018 roku albumu 3 (zwanego The Purple Album), ma obecnie ponad miliard odsłuchów i 18 razy pokryła się platyną na całym świecie. Jak wszyscy wiemy, Lucas ma niezwykle charyzmatyczny głos którym urzeka każdego słuchacza. I Love Songs ma ogromną szansę ponownie wybić Lucasa na szczyty list przebojów.

To miłosna piosenka wywrócona do góry nogami. Każdy inaczej odbiera miłosne piosenki. Niektórzy ludzie myślą, że takie utwory są pisane specjalnie dla nich, co uważam za dość komiczne. I o tym właśnie jest nasz numer.


Więcej:

Lukas na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama